Home Aktualitet Kërcënohet me armë Policia në Kamëz, efektivët i rrethojnë banesën, operacion për arrestimin e autorit

Kërcënohet me armë Policia në Kamëz, efektivët i rrethojnë banesën, operacion për arrestimin e autorit

nga Sonila Osmanaj

Një person ka kërcënuar me armë Policinë në Kamzë. Menjëherë kanë reaguar uniformat blu që kanë rrethuar banesën e tij për ta kapur.

R.K, kërcënoi Policinë ndërkohë që tani dyshohet se fshihet në banesën e tij por efektivët kanë rrethuar banesën dhe pritet kapja e tij.

Lajme te ngjashme

WhatsApp Na Shkruani!