Ilir Meta: Duhet shumë punë nuk duhet të ndalemi, vjeshta do të jetë vendimtare 

Read Time:31 Second

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar me një video-mesazh duke kërkuar që puna dhe denoncimet për aferat korruptive të mos ndalin edhe pse jemi në një sezon pushimesh pasi situata është shumë e rëndë.

Meta ka aktivizuar të gjitha strukturat e partisë duke paralajmëruar një vjeshtë intensive me protesta popullore të pandashme pasi është në diskutim fati i Shqipërisë, demokracisë  dhe të rinjve.

“Na duhet shumë punë duke nisur nga sot duke vazhduar përgjatë gjithë gushtit në mënyrë që të kemi një vjeshtë ripërtëritëse për të gjithë për demokracinë llogaridhënien për Shqipërinë për të rinjtë e saj”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
100 %
Previous post Monopoli me tenderët e ARRSH, Ramës i ankohen edhe ish-deputetët e vet. Zbulohet email-i që Sadri Abazi i ka nisur
Next post Një gropë plehrash pafund