Thirrje për ndihmë/ Nëna e dy femijeve po lufton me leuçemin akute. Ju lutemi, dhuroni fonde për t’i shpëtuar jetën: Irma duhet t’i shikojë vajzat e saj të rriten (FOTO)

Read Time:43 Second

DHURO KETU

Një nënë e re nga Gjirokastra është diagnostifikuar me leuçemi akute dhe ka nevojë për ndihmë që të kurohet jashtë vendit. 29-vjeçarja Irma Gërxholli qëndron e shtruar në QSUT në Tiranë, por trajtimi mjekësor është i kushtueshëm dhe i shtrirë për një kohë të gjatë. Ajo është nënë e dy vajzave, 5 dhe 1 vjeç. Familjarët në pamundësi për të përballuar kurimin e saj bëjnë thirrje për ndihmë nga kushdo që të mundet. Ata kanë hapur një llogari në GoFundMe për mbledhje fondesh.

“Sadopak ndihmë e juaja për ne është ndihmë e madhe, qe Irma ta kalojë këtë vështiresi dhe të shikojë vajzat e saj të rriten, që buzeqeshja e kësaj familje the rikthehet serisht.. Zoti ju bekoftë ju dhe familjet tuaja!”, thuhet ndër të tjera në mesazhin e familjarëve. Për të dhuruar ndihmën tuaj, KLIKONI KETU.

Zoti ju bekofte .


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
50 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
25 %
Surprise
Surprise
25 %
Previous post Dy fytyrat më të ndyra të shtetit ajo e policisë dhe e kryeministrit 
Next post Vdekja e 7 vjeçares, Dritan Hila: O torollakë që gëloni në FB, s’ka pse të ketë dorëheqje e shkarkime. Të çmendur