Mos e humbisni ironinë e aktivistit: Kazhani e Hila paguhen nga Rama për të ngrënë m… 

Read Time:38 Second

Komentet e Dritan Hilës dhe Mira Kazhanit pas vrasjes në Himarë, ku Komisari i Policisë i mori jetën një vajze 7 vjeçe, kanë sjellë reagime të mëdha.

Të dy, si Hila dhe Kazhani vazhduan me parullat spiropaliste se, ngjarje të rënda ndodhin kudo, në gjithë botën dhe nuk ka pse të bëhen kaq të rënda në vendin tonë.

Këto komente kanë sjellë edhe reagimin e aktivistit Genc Sejko, i cili ka ironizuar të dy gazetarët e Ramës, si Dritan Hila ashtu edhe Mira Kazhani.

‘Është një kontingjent që Rama e paguan për të heshtur.

Pastaj janë ata që Rama i paguan për të folur.

Dhe në fund janë Hila dhe Kazhani që paguhen për të ngrënë m…’, shkruan Genc Sejko në faqen e tij në Facebook.

Image
Happy
Happy
57 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
29 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
14 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Ky shtet bandit e kriminal qe po na vret cdo dite …
Next post Te pashpirtet e medias!