Home Politike Hahn me Soros, Noka nxjerr foton: A nuk ishte ky që tha vjet se negociatat u hapën?!

Hahn me Soros, Noka nxjerr foton: A nuk ishte ky që tha vjet se negociatat u hapën?!

nga Editor

Ne nje status ne Facebook Flamur Noka ka publikuar nje foto duke ironizuar me sjelljen e zyrtarit të BE në ikje i cili doli në një deklaratë së bashku me kreun e qeverisë shqiptare Rama në Bruksel gjate ditës së sotme duke deklaruar se nëse nuk hapen faji nuk është i Ramës…

Postimi i Plotë:

Po ky z Han a ishte ai qe erdhi vjet e na tha se u hapen negociatat dhe merita eshte e Rames dhe na hapi shampanjen dhe na uroi…????A eshte i njejti ky qe na thote sot qe po su hapen negociatat nuk eshte faji i Rames .??Cilin Han te besojme??Ne hall te madh eshte..I detyruar ta mbroj deri ne piken e fundit..

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!