Pickoi një ministre’, Rama padit aktivisten Sevim Arbana për shpifje, kërkon 10 mln lekë dëmshpërblim

Read Time:27 Second

Padia është bërë për një deklaratë të aktivistes në janar 2019 në studion e ‘News 24’ në emisionin “A Show”.

TIRANË- Kryeministri Edi Rama ka paditur aktivisten Sevim Arbana për shpifje. Rama kërkon 10 milionë lekë dëmshpërblim.

Padia është bërë për një deklaratë të aktivistes në janar 2019 në studion e ‘News 24’ në emisionin “A Show”.

Aktivistja për të drejtat e njeriut tha në këtë emision se kryeministri Rama ka pickuar një ministre më 2013-ën në një aktivitet politik në një prej hoteleve të Tiranës.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post FCC aprovon bashkimin e T-Mobile dhe Sprint.
Next post Hahn me Soros, Noka nxjerr foton: A nuk ishte ky që tha vjet se negociatat u hapën?!