Home Uncategorized Video/ Ja çfarë po ndodh në Shkozë, rrafshohen shtëpitë

Video/ Ja çfarë po ndodh në Shkozë, rrafshohen shtëpitë

nga Albina Hoxhaj

IKMT ka vijuar aksionin e shembjes së shtëpive në Shkozë që në orët e para të mëngjesit të sotëm. Banorët kanë rezistuar dhe janë përplasur me uniformat blu por pa mundur të ndërpresin aksionin, disa prej tyre kanë qëndruar në taracat e banesave duke mos i liruar shtëpitë.


Lajme te ngjashme