Home Aktualitet Bushati ironizon Ramën/ Nuk gënjehet burri me një palë atlete, kur s’ke lënë legeni pa i dhënë miliona

Bushati ironizon Ramën/ Nuk gënjehet burri me një palë atlete, kur s’ke lënë legeni pa i dhënë miliona

nga Editor

Analisti Andi Bushati ka shpërthyer me një postim në rrjetet sociale, duke ironizuar Kryeministrin Edi Rama lidhur me negociatat.

Bushati ka postuar një foto të Ramës me Presidentin e Francës, Emannuel Macron, të shoqëruar me dixhiturën “s’gënjehet burri me një palë atlete, sidomos kur s’ke lënë legeni pa i dhënë miliona”.

Presidenti francez deklaroi sot qëndrimin e prerë të Francës për të mos hapur negociatat mes Shqipërinë, duke përmendur si shqetësim kryesor faktin se shqiptarët përfituan nga liberalizimi, para hapjes së negociatave, dhe sot janë të dytët në Francë përsa i takon azilkërkuesve.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!