A është penduar Monika Kryemadhi që u martua me Ilir Metën?

Read Time:32 Second

TIRANË- Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka komentuar temën e shumë përfolur ditët e fundit, hapjen e negociatave me Shqipërinë. Teksa ishte e ftuar në “Fax news”, Kryemadhi fajësoi kryeministrin Rama për zvarritjen e negociatave me BE-në. E pyetur nëse ishte penduar për ndonjë vendim të saj, Kryemadhi u shpreh:

“Një gjë e gabuar ka qenë ligji për plehrat dhe ligji për arsimin e lartë. As nuk duhet të kisha votuar. Ka shumë gjëra që njeriu mund të pendohet në jetë. Por nuk jam penduar që jam martuar me Ilir Metën dhe s’jam penduar që kam bërë 3 fëmijë”, u shpreh Kryemadhi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kryemadhi: Veliaj do të ikë bashkë më Ramën, në 24 orë mendon vetëm për pushtetin e tij
Next post Nishani: Edhe kur u anëtarësuam në NATO, e kishim Ramën në rrugë