Home Aktualitet Aksidenti i rëndë në Fier, gjashtë persona përfundojnë në spital, shihni si është shkatërruar Benzi që ra në kanal

Aksidenti i rëndë në Fier, gjashtë persona përfundojnë në spital, shihni si është shkatërruar Benzi që ra në kanal

nga Editor

Fier
Informacion paraprak

Sot rreth orës 14:30, në aksin rrugor Fier-Seman, në Fermë-Çlirim, janë përplasur automjetet tip “Benz” dhe “Volksëagen” me drejtues përkatësisht shtetasit I. I., 16 vjeç, dhe V. H., 61 vjeç, e për pasojë janë dëmtuar 2 drejtuesit e mjeteve dhe katër pasagjerë të cilët ndodhen në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!