Home Aktualitet “Je mishërimi i gjallë i East Pashe tradhëtarit!”/ Komentuesi ja plas hapur Ramës: Fale teje po bëhet realitet ëndrra shekullore e Serbisë për të dalë në det

“Je mishërimi i gjallë i East Pashe tradhëtarit!”/ Komentuesi ja plas hapur Ramës: Fale teje po bëhet realitet ëndrra shekullore e Serbisë për të dalë në det

nga Editor

Marrëveshja e “Open Ballkan”, mes vendit tonë, Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë, nuk është pritur mirë nga shqiptarët sepse në këtë process nuk është përfshirë Kosova, dhe ne jemi pozicionuar në krahun e Serbisë.

Sot Kryeministri Edi Rama, ndryshoi fotografinë e tij në Facebook, ku shfaqen dy trëndafila: një i kuq dhe tjetri i bardhë, ngjyra që korespondojnë me flamurion serb. Kjo gjë ka sjellë irritimin e ndjekësve, ku një prej tyre e ka zkuzuar rëndë kreun e qeverisë, duke e quajtur tradhëtar që po bën realitet ëndrrën shekullore të Serbisë, që të dale në det.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!