Home Aktualitet Tritan Shehu-Kadillit: Je një turp me gënjeshtrat për anti-amerikanizëm!

Tritan Shehu-Kadillit: Je një turp me gënjeshtrat për anti-amerikanizëm!

nga Editor

Deputeti Tritan Shehu ka reaguar ashpër ndaj anëtarit të kryesisë, Fatbardh Kadilli, duke e quajtur një turp me gënjeshtrat për anti-amerikanizëm brenda Partisë Demokratike.

Postimi i plotë i Tritan Shehut:

Po lexoj ne media qe Kadilli duke sulmuar dhe Bashen paska thene:

Mbeshtetesit fanatike te Berishes jane kthyer ne antiamerikane!

Sikur te kishte zbuluar talebanet ne PD flet ky Kadilli!!!

Dhe pastaj enderon te behet dhe kryetar i PD!

Turp i vertete ky.

Kjo eshte vetem nje genjeshter monstruoze dhe nje provokim i ulet.

Dashuria e respekti i pa kufishem per ShBA ka qene ne themel te PD, qe ne lindje te saj…e vazhdon te jete ne te gjitha nivelet e kesaj partie, edhe pavaresisht debateve tona te brendeshme.

Dhe promotori i ketij parimi te madh ka qene pa nderprerje pikerisht Berisha vete.

E tille vazhdon PD edhe sot me kryetar Bashen.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!