Meta takon Princin e Monakos: Të intensifikojmë marrëdhëniet mes dy vendeve

Read Time:33 Second

Presidenti Ilir Meta ndodhe në Monako ku u prit nga Princi Alberti i II. Presidenti shkruan se ishte një takim mjaft konstruktiv për identifikimin e potencialeve të shumta, në funksion të forcimit të bashkëpunimit në të gjitha fushat me interes reciprok. Postimin në profilin zyrtar e shoqëron me një video nga pritja madhështore.

Postimi i plotë e Presidentit Meta:

Nder dhe kënaqësi e veçantë të pritesha sot nga Lartësia e Tij e Përndritur, Alberti II, Princi i Monakos.
Takim mjaft konstruktiv për identifikimin e potencialeve të shumta, në funksion të forcimit të bashkëpunimit në të gjitha fushat me interes reciprok.
Shqipëria dhe Principata e Monakos të vendosura për intensifikimin e marrëdhënieve.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kryemadhi priti në takim Hisen Xhemailin, Ministër për Investime Vendase në Maqedoninë e Veriut
Next post Kush është drejtoresha e tenderit 1 milion euro, që mbrohet nga kryeministri