Home Aktualitet LAJM I FUNDIT/ Gjykata liron Klevis Balliun dhe 9 banorët e Astirit, arrestimet drejt paligjshmërisë

LAJM I FUNDIT/ Gjykata liron Klevis Balliun dhe 9 banorët e Astirit, arrestimet drejt paligjshmërisë

nga Editor

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë detyrim paraqitjeje për të 10 banorët e Astirit që u arrestuan ditën e dielë, mes tyre dhe ish-deputetin demokrat Klevis Balliu.

Vijon…

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!