Home Aktualitet Kërcet pistoleta në Durrës, një i plagosur….

Kërcet pistoleta në Durrës, një i plagosur….

nga Editor

Pak minuta më parë, një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në Durrës, ku si pasojë një person ka mbetur i plagosur.

Sipas policisë, në Shënvlash, Durrës, dyshohet se pas një konflikti të çastit shtetasi L. K., ka plagosur me armë zjarri në këmbë shtetasi N. Ç., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Durrës/ Informacion paraprak

Më datë 10.07.2021, në orën 17:30, në Shënvlash, Durrës, dyshohet se pas një konflikti të çastit shtetasi L. K., ka plagosur me armë zjarri në këmbë shtetasi N. Ç., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë vijojnë krehjen e zonës për kapjen e autorit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit.

Lajme te ngjashme