Shkresa dhe video/ Sherr dhe përleshje mes deputetëve të emëruar të Ramës

Read Time:39 Second

Sherre dhe përleshje brenda deputetëve të emëruar të Edi Ramës në kuvend, pas djegies së mandateve nga opozita.

Ditën e djeshme Rudina Hajdari është shkarkuar nga kryetare e grupit parlamentar ‘demokrat’, siç e quajnë veten disa deputetë.


Por duket se shkarkimi i Hajdarit ka zbuluar edhe përplasjet brenda opozitës së emëruar nga Rama
Rudina Hajdari thotë se është në krye të grupit parlamentar, ndërsa ka zbuluar se ka pasur edhe presione deri edhe përleshje mes deputetëve të opozitës së emëruar nga Rama.

‘Përveç një protagonizmi të shëmtuar mediatik, Korab Lita dhe gangsterët e tij, kanë ushtruar presion ndaj deputetëve, përfshirë edhe zj. Fatjona Dhimitri, e cila ka firmosur, për tërheqjen e këtij puçi.

Pamjet filmike të disponuara nga zyrat e Kuvendit do t’i çohen Prokurorisë’, shkruan Rudina Hajdari në Facebook.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Skenarët si Kosova mund të kualifikohet në ‘EURO 2020’ nga Grupi A
Next post U përfol se u arrestua Dj i ‘Klanifornias’! Vin Veli: Ja si qëndron e vërteta