Home Aktualitet FOTO/ Neymar në romancë me modelen e njohur amerikane

FOTO/ Neymar në romancë me modelen e njohur amerikane

nga Albina Hoxhaj

Në futboll nuk po kalon një moment aspak të mirë, pasi të dielën pësoi një tjetër dëmtim, që do ta mbajë larg për të paktën një muaj, por braziliani Neymar ka një sukses të jashtëzakonshëm në raport me femrat.

Së fundi ylli i PSG-së ka nisur një romancë me modelen 27-vjeçare amerikane, Natalia Barulich, ndërsa lajmi është dhënë nga mediat braziliane, sipas të cilave bukuroshja ka disa kohë që udhëton shpesh drejt Parisit.LEXO EDHE:Duda Balje bën atë që nuk e bëri askush për Kosovën

Natalia është e lindur në SHBA nga babai kroat dhe nëna kubane, ndërsa pas lajmit për lidhjen mes saj dhe Neymar, asnjëri prej të dyve nuk ka reaguar për ta mohuar, duke lënë të kuptohet se gjithçka është e vërtetë.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!