Kryemadhi-Lubonjës: Siç ke ndërtuar ti pallate, kam ndërtuar dhe unë

Read Time:35 Second

Unë e kam shansin për fëmijën tim, një tjetër nuk e ka shansin. Siç ke ndërtuar ti pallatin te vila jote, kam ndërtuar edhe unë pallatin te shtëpia ime, me lejen e Edi Ramës dhe me lejen e Lulzim Bashës.
Lubonja: Edhe unë nëse kam ndërtuar pallat, gabim.
Po jo pse kemi bërë gabim ne, pse kemi zhvilluar pronën tonë? Jo Lubonja e ke gabim, ne kemi zhvilluar pronën. Unë e kisha mundësinë që ma dhanë prindërit atë mundësi, për fat të mirë të babait tim, kam një pallat, 16 mijë metra katrorë, në të cilën shkolloj fëmijët e mij.
• Atëherë mos u anko me Edi Ramën fare…
Jo, Edi Rama ma dha lejen mua…

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kryemadhi: Hapja e negociatave, do ndalojë klasën politike të bëjë harakiri
Next post Ish-deputetja për Borchardt/ Ti me xhestin tënd, më shumë sesa fyeve, u zhburrërove në sy të gruas tende!