Home Aktualitet LSI: Projekti korruptiv i Edi Ramës, banorët në të drejtën e tyre legjitime

LSI: Projekti korruptiv i Edi Ramës, banorët në të drejtën e tyre legjitime

nga Albina Hoxhaj

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari dhe ish-deputetët Kejdi Mehmetaj, Nora Malaj, Floida Kërpaçi, Erisa Xhixho në mbështetje të banorëve të Unazes së Re.

LSI mbështet banorët e Unazes së Re.

“Projekti korruptiv i Edi Ramës. Banorët në të drejtën e tyre legjitime, Edi Rama kërkon të gllabërojë 40 milionë euro në kurriz të banorëve të Unazes së Re. Në burg Edi Rama dhe hajdutët e qeverisë dhe jo banorët e Unazes së Re që protestojnë për të mbrojtur pronën e tyre”, tha Braimllari në emër të LSI.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!