Home Aktualitet Shpallja non-grata/ Berisha: Vendimi i DASH vepër hakmarrëse e lobimit të Ramës me Soros

Shpallja non-grata/ Berisha: Vendimi i DASH vepër hakmarrëse e lobimit të Ramës me Soros

nga Editor

Në Çim Peka Live, ish-kryeministri Berisha tha se gjitha ajo që ndodhi me vendimin ndaj tij nga DASH, është absolutisht një vepër hakmarrëse e Edi Ramës dhe lobeve kundër interesave shqiptare, në bashkëpunim me multimiliarderin George Soros.

Këtë që ndodhi, unë kam bërë veprimet e mia.

Veprimi im është si në materia, i bazuar në keqinformimin e sekretarit Blinken sepse unë nuk besoj që ai vëtë të jetë angazhuar vetë për shqyrtimin e dosjeve, nga lobimi hakmarrës i vetë Edi Ramës më multimiliaderin Soros, që është padiskutim një nga njerëzit më të fuqishëm jashtë poltikës.

Është miliardiateri që përdor miliardiat e tij për pushtet poltik të tij.’

Lajme te ngjashme

error: Content is protected !!