Home Politike Godet sërish Vasili: Edi Rama zbuloi armikun tonë për negociatat…..qenka Europa!!!

Godet sërish Vasili: Edi Rama zbuloi armikun tonë për negociatat…..qenka Europa!!!

nga Editor

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama, i cili akuzoi Europën për negociatat.

Nga Petrit Vasili

Edi Rama zbuloi armikun tone per negociatat…..qenka Europa.

Ua Ua Ua Europa qenka fajtore per krimlminalizimin,
drogen dhe korrupsionin e Edi Rames.

Vetem nje i shume i lodhur dhe i keqkapur mund ta thote.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!