Mori telefonatë për bombë, kush është gjyqtari që alarmoi qytetin e Korçës?

Read Time:24 Second

Markelian Kuqo është gjyqtari i gjykatës së Korcës që mori sot një telefonatë ku i thoshin se i kaznë vendosur bombë në mjetin e tij, por që pas kontrollit policor, në mjetin e tij nuk u gjet asgjë e dyshimtë. Emri i këtij gjyqtari u lakua disa kohë më parë për shkak të një vendimi për lirimin nga burgu të atij që cilësohet si vrasesi i “të fortit te Tiranës”, Gerd Gjinerari, apo i njohur ndryshe si Gerd Gjenerali.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Arsyet pse filmi “Borëbardha dhe shtatë xhuxhët” nuk duhet të shfaqet më në ekran
Next post Godet sërish Vasili: Edi Rama zbuloi armikun tonë për negociatat…..qenka Europa!!!