Meta uron Berishën: Gëzuar ditëlindjen doktor!

Read Time:15 Second

Presidenti Ilir Meta ka uruar ish kryeministrin Berisha për ditëlindjen e tij të 75-të.

“GËZUAR DITËLINDJEN DOKTOR BERISHA!
Urimet më të ngrohta e të përzemërta! Edhe 100 vite të tjera me shëndet e lumturi! Suksese dhe mbarësi!
Për Ju ka vetëm një stinë: PRANVERË!”, shkruan Meta në profilon zyrtar.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Misioni i OSBE-së në Tiranë: “Asnjë koment” mbi gjestin e Ambasadorit Borchardt
Next post Demagogjia banale e Ramës: “Fajin na e ka Europa”