Maliqi: Urimet më të përzemërta për liderin historik, Sali Berisha

Read Time:39 Second

Ish-kryeministri Sali Berisha feston sot përvjetorin e lindjes. Ndaj për këtë rast special për doktorin, deputeti Lefter Maliqi i ka përcjellë një mesazh urimi e mirënjohjeje në rrjetet sociale.

Mesazhi i plotë i Maliqit

Edhe 100! Një urim special sot në shenjë mirënjohjeje për liderin historik Sali Berisha në emër të mijëra banorëve të Lapardha – Lumas dhe gjithë qarkut Berat për investimet, mbajtjen e premtimeve mbi 30 herë me shumë se Rilindja e fasadës, varfërimit, krimit, shpopullimit dhe mashtrimit. Ky urim special shprehet më së miri dhe nga shikueshmeria afro 140.000 në video ku populli me origjinë i majtë e pret me këngë e valle, me lule e brohoritje në mes të rrugës nacionale Kuçovë – Urë Vajgurore – Berat – Skrapar. Urimet më të përzemërta doktor familjarisht! Mirënjohje!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Martin Henze për Borchardt-in: Turpërohemi vetëm nga këta njerëz
Next post Kosova në “dyert” e INTERPOL-it