Haradinaj: Kombëtarja e krenarisë, i vulosi emrin e suksesit

Read Time:11 Second

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka përshëndetur fitoren e Kosovës ndaj Malit të Zi.

“Përtej çdo përshkrimi!
Kombëtarja e krenarisë edhe njëherë Kosovës i vulosi emrin e suksesit!

Faleminderit Luanët e Dardanisë!”, ka shkruar ai.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Na ngritët zemrat peshë’/ Meta uron Kuqezinjtë dhe Dardanët për fitoret
Next post Keidi Bare: Myzeqeja do të bëjë festë për mua dhe Manajn