Denoncimi: Në Kavajë droga shitet dhe shpërndahet nga narkoantidroga me uniformë!

Read Time:58 Second

Një qytetar ka denoncuar shefin e antidrogës në Kavajë i cili në bashkëpunim me një kriminel, janë kthyer në posedues dhe shitës të lëndëve narkotike.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Doktor ju uroj shendet si fillim. Jam qytetar i kavajes. Kavaje esht degradu si qytet. Nga nje qytet i besimit dhe tolerances. Ka perfundu ne kete derexhe nga kjo qeverisje.

Doktor shefi i antidroges ne Kavaje Edmond Pjetri me super kriminelin kavajes Tim Celhaka po bojn nomin duke shit mall,duke majt te gjith spacatoret e kavajes me mall . Kan hap edhe dy pika nje mbrapa shkolles Rilindja dhe tjetra perball kafes Mona Liza ku kan kompjutra elektonik qe gjoja jan mbyll nga shteti.

Leket e mallit te xhiros i mbledh punojnsi i policise Amarildo Mema cuni Arben Memes i plotfuqishmi i zones se Synejit te Kavajes. Ka ardh fundi, njerzit kan fryk te flasin se me i krah ke shtetin qe esht kundra dhe krahu tjeter horrat qe bojn ligjin ,bashkunojn me njeri tjetrin. Vertetoje doktor kte skandal. Kjo esht ngjarja me Tan Pezen edhe me policet . Tlutem pa emer.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Merkel mbetet politikania më e dashur për gjermanët
Next post Zjarr te Akademia e Arteve