Politikania gjermane kryqëzon Bochardt: E padenje për një ambasador

Read Time:28 Second

Vazhdojë reagimet kundër veprimit skandaloz të ambasadorit të OSBE-së në Tiranë, Bernd Borchardt i cili u ngriti gishtin e mesit protestuesve mbrëmjen e djeshme tek Policia e Tiranës.

Pas reagimeve të qytetarëve dhe politikanëve vendas, kanë ardhur edhe reagime nga jashtë.

Politikania gjermane Doris Pack me një koment të saj në faqen e ish-deputetes Albana Vokshi shkruan se ky është një veprim i padenjë për një ambasador.

‘E padenjë për një ambasador.

Kush do t’ia thotë atij këtë gjë?!

Dhe kush do e bëjë që të ketë pasoja!?’, shkruan Doris Pack.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Kryeministri Rama: Ose Rudina Hajdari kryetare, ose ju shkriva grupin!
Next post Reforma Zgjedhore, Borchardt ultimatum: Deri në fund të vitit të miratohet