Rama i sëmurë? Lajmin e konfirmon presidenti i …

Read Time:23 Second

Ishte planifikuar të mbante një fjalim në 20 vjetorin e AADF në Pallatin e Kongreseve, por ka munguar me argumentin se është sëmurë.

Kryeministri Edi Rama nuk është ndjerë mirë gjatë kësaj pasditeje dhe për këtë qëllim ka njoftuar se nuk do të jetë i pranishëm në aktivitet.

Lajmin e ka dhënë vetë Presidenti i AADF Granof.

“Edi Rama nuk vjen sepse nuk ndjehet mirë me shëndet. Ai do mbante edhe një fjalim” tha Presidenti Granof.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Basha: Shqipëria në udhëkryq. Koha të marrim vendime të përgjegjshme
Next post Ping-pong’ me kryetarin/ Firmosi për shkarkimin e Hajdarit, deputeti bëhet pishman: Nuk ka asnjë vendim të tillë!