Home Aktualitet Video/ Policia zbarkon në Unazë të Re, banorët në protestë

Video/ Policia zbarkon në Unazë të Re, banorët në protestë

nga Albina Hoxhaj

Forca të shumta policore në Unazën e re kundër banorëve paqësorë që protestojnë paqësisht për të mbrojtur banesat e tyre nga një e konfirmuar botërisht si korruptive. Pothuajse e gjithë policia e kryeqytetit është vendosur përballë grave dhe fëmijëve protestues.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!