Emrat/ U ndaluan pas protestës te Unaza e Re, gjykata merr vendimin

Read Time:15 Second

Gjykata e Tiranës ka dhënë sot vendimin për tre nga protestuesit e Unazës së Re të cilët u ndaluan dje nga policia.

Gjykata vendosi detyrim paraqitje për shtetasin Tomorr Gjata, Edurd Ferratin dhe Ruzhdi Dacin.

Policia gjithashtu shoqëroi dje në komisariat edhe ish-deputetin e Partisë Demokratike Klevis Balliu

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Raporti i “Venecias”, ja çfarë thotë opozita e bashkuar
Next post Mehmetaj: Po tani që teatrit me komisione hetimore i erdhi fundi, çfarë do shpikë rilindja?