Home Aktualitet PD poston VIDEO-n: Rama-Doshi janë autorët e masakrës zgjedhore

PD poston VIDEO-n: Rama-Doshi janë autorët e masakrës zgjedhore

nga Editor

Edhe këto zgjedhje nuk bënë përjashtim nga zgjedhjet e shkuara për shkak të vjedhjes masive të votës përmes blerjes dhe kërcënimit.

Manipulimi industrial erdhi prej faktit se sërish PS angazhoi elementët kriminalë.

Në videon e meposhtëme duket qartë se me kë është në aleancë PS e Ramës.

Video u postua nga Partia Demokratike me shenimin “Rama-Doshi janë autorët e masakrës zgjedhore”.

Lajme te ngjashme