Viti i ri akademik, Ervis Zholi: Mos u ndalni, ju presin shumë sfida!

Read Time:31 Second

Ervis Zholi ditë e parë të vitit të ri akademik ka uruar të gjithë studentë në Shqipëri dhe i këshillon ata që të mos ndalen të studiojnë fort për të arritur qëllimet e tyre. Në profilin zyrtar Zholi shkruan:

Urime për të gjithë studentët e Univerisitetit të Shqipërisë, që sot filluan vitin e ri akademik!

Sfidat e reja, mundësitë e reja, një jetë krejtësisht tjetër sot filloi për Ju!

Mos u ndalni për asnjë moment nga të qënit studentë të përkushtuar, punoni ditë dhe natë, bëjeni krenar veten dhe familjen me arritjet dhe agzhimin tuaj.

Zoti qoftë me të gjithë Ju, suksese…

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Edi Rama si dështim i Bashkimit Europian
Next post Mehmetaj: Qeveria i hoqi Universitetit 1.6 milion euro