Home Aktualitet Demokratët e Shijakut mbështesin fuqimisht Bashën: Deri në fund në betejën për demokracinë që Shqipëria të fitojë!

Demokratët e Shijakut mbështesin fuqimisht Bashën: Deri në fund në betejën për demokracinë që Shqipëria të fitojë!

nga Editor

Partia Demokratike, dega Shijak, ka shprehur mbështetjen e saj për kryetarin Lulzim Basha.

‘Partia Demokratike Dega Shijak.

Jemi në betejën e nisur tashmë nga z.Lulzim  Basha dhe lidershipi i PD për të çmomtuar qeverisjen e dalë nga vota e vjedhur.

Mbështesim fuqimisht kryetarin Lulzim Basha, në të gjitha hapat që do ndërmarrë për të çuar deri në fund betejën që do bëjë të mundur që Shqipëria të fitojë! Që vota dhe verdiktit i secilit të njihet e të vlerësohet.’

Lajme te ngjashme