Home Aktualitet Përparim Spahiu: Borchard gabove dje, nuk të mbajtën nervat

Përparim Spahiu: Borchard gabove dje, nuk të mbajtën nervat

nga Albina Hoxhaj

Përparim Spahiu ka komentuar gjestin ambasadorit Borchard ndaj banorëve të Unazës së Re.

“Borchard gabove dje, nuk të mbajtën nervat.

Që ke qënë i njëanshëm, që e meritoje të shkruarën Shame on Ju, un kam qënë i bindur prej kohësh, por kjo nuk kushtëzonte qëndrimin tënd në Shqipëri, fundja, nuk të zgjedhim ne.

Por, që të vazhdosh, nga mbrëmë, dhe të bredhësh rrugëve të Tiranës (si ambasador pasi si qytetar i thjeshtë bëj ç’të duash) un nuk ta pranoj më.

Turp të kesh!”, shkruan Spahiu në profilin zyrtar.

Lajme te ngjashme