Home Aktualitet Ti na ngre gishtin, unë të them FUCK YOU!

Ti na ngre gishtin, unë të them FUCK YOU!

nga Editor

Aktivistja Adriana Kalaja ka reaguar lidhur me gjestin e turpshëm të ambasadorit Bernd Borchardt drejtuar banorëve dhe protestuesve të Astirit te Drejtoria e Policisë së Tiranës.

Bashkëngjitur fotos së ambasodorit, Kalaja shkruan “Kjo është fotoja e një mabasadori që i shërben një qeverie kriminale.” Më tej, Kalaja vijon duke u shprehur se “ambasadori ashtu si Rama i respekton gratë duke u nxjerrë gishtin e mesit”.

Në vijim gjeni postimin e plotë të aktivistes

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!