Home Aktualitet Rushaj deklaratë nga selia blu: Vazhdimi do sjellë surpriza të pakëndshme për kundërshtarët

Rushaj deklaratë nga selia blu: Vazhdimi do sjellë surpriza të pakëndshme për kundërshtarët

nga Editor

Drejtuesi i fushatës së Partisë Demokratike Alfred Rushaj tha në një dalje për mediat se vazhdimi I numërimit do të sjellë surpriza të pakëndshme për kundërshtarët.

“2 vende u rekuperuan. Vazhdimi i numërimit do të ketë të tjera surpriza të pakëndshme për kundërshtarët. Ndaj jam këtu sot për t’u bërë thirrje komisionerëve: Mos tjetërsoni vullnetin e qytetarëve shqiptarë për ndryshim. Ata kanë votuar për ndryshimin, ata presin ndryshimin dhe ne do t’ju sjellim ndryshimin”, tha Rushaj.

Lajme te ngjashme