Home Aktualitet Gjekmarkaj: Lezha, Mirdita dhe Kurbini kanë votuar ndryshimin, mandati i pestë shumë afër!

Gjekmarkaj: Lezha, Mirdita dhe Kurbini kanë votuar ndryshimin, mandati i pestë shumë afër!

nga Editor

Kandidati i PD-së për deputet, Agron Gjekmarkaj, deklaroi se demokratët synojnë një mandat të pestë në Lezhë.

Përmes një reagimi, i pari për qarkun e Lezhës, tha se PD është në rritje.

REAGIMI I GJEKMARKAJT

PD synon mandatin e peste në Lezhe!

Partia Demokratike është kudo ne rritje ne Qark. Në Mirdite dhe Laç po fiton në çdo kuti votimi ! Në Lezhe pothuaj në të gjitha ish komunat është në avatazh dhe një rikuperim i ndjeshem në qytetin e Lezhes ne raport me vitin 2017!

Me gjithe shitblerjet e grupeve kriminale dhe te pushtetit , me shtepite e demtuara nga termeti mbi 700, qytetaret kane votuar masivisht Partine Demokratike dhe Lulzim Bashen!

Në Mirditë u mbyll numërimi per partite dhe PD kryeson me pothuaj 1200 vota! Lezha Mirdita dhe Kurbini kanë votuar ndryshimin, mandati i pestë është shume afer !

Agron Gjekmarkaj

Lajme te ngjashme