Home Aktualitet Ish-deputeti i PS, mesazh Ramës: Tani që s’je me kryeministër, ik nga Shqipëria. Nuk ke çfarë bënë më aty

Ish-deputeti i PS, mesazh Ramës: Tani që s’je me kryeministër, ik nga Shqipëria. Nuk ke çfarë bënë më aty

nga Editor

Ish-deputeti Andis Harasani ka reaguar për rezultatet e para të exit polleve që e nxjerrin PS dhe Edi Ramën humbës të zgjedhjeve.

Harasani, i cili dikur ka qenë mik shumë i afërt me Edi Ramën, i thotë që tani që s’është më kryeministër lë të vijë në SHBA. Harasani i kujton Edi Ramës se nuk nuk është si ai që i lë në baltë miqtë.

“Se unë s’jam si ty daj. Hajde që nesër këtej nga unë. Tani që s’ke ç‘bën me andej”,- shkruan Harasani.

Lajme te ngjashme