Horoskopi për ditën e hënë, 14 tetor 2019

Read Time:2 Minute, 8 Second

HOROSKOPI:

Dashi
Sot do të arrini në një konkluzion në lidhje me çështjet familjare apo me mënyrën se si do të arrini të bëni edhe një lëvizje të fortë në çështje të karrierës.
Demi
Një ditë paksa me tensione midis jush dhe personave që janë pjesë e shoqërisë suaj, pasi nuk do të gjeni mirëkuptim për gjërat që doni të bëni. Në të tilla situata duhet të tregoheni tolerantë.
Binjakët
Sot do të jeni të papërmbajtur në lidhje me mënyrën se si do veproni apo do t’i thoni gjërat. Ka mundësi të mos jeni aspak diplomatë dhe kjo do t’ju krijojë disi më shumë probleme.
Gaforrja
Ditën e sotme do ndjeni se ndryshimet që bëhen rreth jush nuk janë aspak të këndshme, por të detyruara nga persona që ju i mendoni si kundërshtarë apo nga presioni që mund t’ju bëhet për të bërë ndryshime.
Luani
Ditë e mirë për të dashuruarit. Do jeni më të lidhur se kurrë me partnerin. Sa u përket parave, të gjitha mundësitë janë të mira, por duhet të dini si t’i kapni këto mundësi.
Virgjëresha
Dita e sotme në përgjithësi do jetë shumë e fortë në lidhje me anën ekonomike. Në fakt, duke parë se do ju duhen më shumë para, atëherë do detyroheni të gjeni edhe mënyra të tjera për t’i fituar.
Peshorja
Ditën e sotme ka disa çështje që ju nuk i keni zgjidhur apo logjikuar siç duhet si në lidhje me qëllimet tuaja, ashtu edhe në lidhje me jetën tuaj personale. Sa u përket parave, bëni kujdes me shpenzimet! Akrepi
Dita e sotme në planin e karrierës dhe të familjes do mbart tension apo acarim. Ka mundësi që t’ju duhet të jeni më afër familjes. Në planin financiar, jo gjithçka është në rrugën e duhur.
Shigjetari
Sot do të keni shumë shpenzime, të cilat me sa duket nuk i prisnit dhe do t’ju duhet të filloni të bëni plane për të fituar më shumë. Do të keni ide të reja dhe kjo do t’ju ngrejë moralin.
Bricjapi
Po mendoni që të bëni disa ndryshime në jetën sentimentale. Kujdesuni që gjithçka të bëhet me kujdes në çdo detaj. Dikush mund të përpiqet të përfitojë në kurrizin tuaj.
Ujori
Ditën e sotme një konflikt apo një incident i vogël mund t’ju sjellë pasoja. Përpiquni të shmangni përplasjet me një koleg, i cili ka më shumë mbështetje sesa ju.
Peshqit
Prezenca e Hënës sot në shenjën tuaj ndoshta do t’ju bëjë që të jeni më të ndjeshëm ndaj kërkesave të të tjerëve. Kjo do të bëjë që disa zakone në jetën tuaj të ndryshojnë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post 21 të arrestuar në Astir, Kryemadhi- Ramës: Shqiptarët do të japin shumë shpejt atë që meriton
Next post Ndoka/ Policia arreston banorët që po i bllokojnë rrugën korrupsionit qeveritar!