Home Aktualitet Meta në Vlorë: Qytetarët duhet të shprehin të lirë vullnetin e tyre

Meta në Vlorë: Qytetarët duhet të shprehin të lirë vullnetin e tyre

nga Editor

Ashtu edhe siç ka paralajmëruar më herët presidenti i Republikës, Ilir Meta është ndalur në qytete të ndryshme të vendit për të ndjekur nga afër procesin zgjedhor.

Meta tashmë ndodhet në Vlorë, ndërsa u shpreh se qytetarët duhet të shprehin të lirë vullnetin e tyre dhe të votojnë në mënyrë demokratike.

Kujtojmë se presidenti Meta është ndalur Elbasan dhe në Shijak ku edhe ka dhënë mesazhe për votim të qetë dhe demokratik.

Lajme te ngjashme