Home Aktualitet Rama ndjen humbjen, thyen ligjin dhe poston VIDEON me një mesazh politik…

Rama ndjen humbjen, thyen ligjin dhe poston VIDEON me një mesazh politik…

nga Editor

Nuk ka duruar dot më Edi Rama.

Tregoi se nuk e respekton ligjin dhe heshtjen zgjedhore, që deri më tani e kanë respektuar të gjithë.

Edi Rama i cili po e ndjen humbjen, mëngjesin e sotëm ka vendosur të shkelë ligjin duke postuar një mesazh politik, i cili është i ndaluar deri në orën 19:00, pasi ka heshtje zgjedhore.

Ndërsa jashtë ndrin dielli dhe është një ditë pranverore, Rama ka postuar në Facebook një video me breshër, siç duket për të ilustruar edhe gjendjen në të cilën ai ndodhet në këto momente.

Lajme te ngjashme