Home Aktualitet Çim Peka: Mos u tërhiqni dhe 24 orë! Terrori policor është pasojë e panikut të Ramës për humbjen

Çim Peka: Mos u tërhiqni dhe 24 orë! Terrori policor është pasojë e panikut të Ramës për humbjen

nga Editor

Gazetari Çim Peka shkruan në Facebook se terrori policor gjatë orëve të fundit vjen si pasojë e dëshpërimit të Edi Ramës.

Në një postim në Facebook ai thotë se sondazhet e fundit e nxjerrin humbës PS dhe terrori policor është pasojë e panikut të Edi Ramës.

“Thjesht mos u terhiqni, Rama para pak oresh ka marre sondazhin e fundit nga kompania e tij qe e nxjerr bindshem humbes perballe opozites. Eshte cmendur dhe ka nxjerr policine te ushtroje terror ne te gjithe vendin. Mjafton te beni qendrese edhe 24 ore. Nga kryeministria kane filluar e po kerkojne pune ne bashki. I vetmi i gezuar nga mazhoranca ne ikje ne keto momente eshte Lali, edhe ai perkohesisht! Votoni ke te doni, vetem dilni e votoni sot! ✌️9✌️|,- shkrun Peka në Facebook

Lajme te ngjashme