Home Aktualitet Ish-ministri i PS: Vetëm Meta ja ul shallvaret Ramës. Prit surrels se s’ke parë gjë akoma!

Ish-ministri i PS: Vetëm Meta ja ul shallvaret Ramës. Prit surrels se s’ke parë gjë akoma!

nga Editor

Ish-ministri socialist, Taulant Dedja, shprehet se i vetmi politikan që mund të ndëshkojë Edi Ramën dhe bandën e tij është Ilir Meta.
Në një mesazh në Facebook, Dedja shprehet se Edi Rama nuk ka parë gjë akoma, ndërsa u bën thirrje qytetarëve që të mos lejojnë prekje e votës.
“Kam tre vjet që e kam deklaruar publikisht që i vetmi që ia ul shallvaret Edvin K Ramës eshtë Ilir Meta!
Prit surrels se s’ke parë gjë akoma!
Shqiptar mos lejo bandën e “Rilindjes” prekë votën!
Fitore masive e ndryshimit nesër!”, shkruan Dedja në një postim në Facebook.

Lajme te ngjashme