Home Aktualitet Cfurqet po i përdor Policia e Shtetit dhe PS, po thyejnë kocka qytetarërsh

Cfurqet po i përdor Policia e Shtetit dhe PS, po thyejnë kocka qytetarërsh

nga Editor

Nga Ylli Dylgjeri

–Zonja Kim!Cfurqet sot po i përdor Policia e Shtetit, po thyen gjymtyrë votuesish pse filmohet një takim i PS…!!!…dhe duhet ta dish, se Partitë politike hynë në fushatë zgjedhore vetëm me një Program, ndërkohë partia në Pushtet hyn me dy, një të vetin dhe një të Policisë.Kjo është Policia që duam? Këto janë kriminelët.Denoncoji! Boll bëre shëtitje nëpër parti.https://kohajone.com/rrihet-aktivistja-e-pd-vellai-i-kryebashkiakut-i-thyen-doren/

Lajme te ngjashme