Home Aktualitet Eksperti i aviacionit civil padit Ramën dhe Ballukun në SPAK

Eksperti i aviacionit civil padit Ramën dhe Ballukun në SPAK

nga Editor

Eksperti i aviacionit civil padit, ka paditur në SPAK, kryeministri Edi Rama dhe ministren e Infrastrukturës, Belinda Ballukun.

Lajme te ngjashme