Home Aktualitet “Gati për përmbysjen historike”, Vasili në Vlorë: 3 mandate në këtë qark janë si kurorë e fitores

“Gati për përmbysjen historike”, Vasili në Vlorë: 3 mandate në këtë qark janë si kurorë e fitores

nga Editor

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ndodhet në Vlorë, ku ka mbështetur kandidatët për deputetë të LSI-së në këtë qark, ku thotë se vijon puna e pandërprerë.

Postimi i plotë

Vazhdon puna e pandërprerë e kandidatëve të shkëlqyer në Vlorë.

Vlora gati për përmbysjen historike.

Vlora do të ndëshkojë pa mëshirë Rilindjen, që guxoi ta ofendojë Vlorën me listën batakçinjve të Astirit dhe të Dibrës, Gjiknur e Qendro.

Tre mandate në Vlorë, kurora e fitores së madhe.

Lajme te ngjashme