Arrestimi i Balliut dhe protestuesve, përfaqësues të PD drejt Drejtorisë së Policisë

Read Time:27 Second

Partia Demokratike lajmëron se përfaqësues të opozitës dhe qytetarë janë nosur drejt drejtorisë së policisë ku ndodhet Klevis Balliu dhe banorë të tjerë që u shoqëruan nga policia pas përfundimit të protestës.

Në mbyllje të protestës së banorëve të Astirit, ku kësaj proteste iu bashkua edhe kryetari i PD, Lulzim Basha, policia ka shoqëruar ish deputetin e PD Klevis Balliun dhe disa qytetarë.

Ata janë shoqëruar në Drejtorinë e Policisë së Tiranës, aty ku po shkojnë edhe përfaqësues të Partisë Demokratike.

https://www.facebook.com/384323578973752/posts/568169153922526/
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Përfundon protesta në Unazë të Re, ndalohet Klevis Balliu dhe disa banorë
Next post Emrat, ja banorët që shoqëroi policia në Unazë të Re