Home Aktualitet Përfundon protesta në Unazë të Re, ndalohet Klevis Balliu dhe disa banorë

Përfundon protesta në Unazë të Re, ndalohet Klevis Balliu dhe disa banorë

nga Albina Hoxhaj

Menjëherë pas mbylljes së protestës së banorëve të Unazës së Re, ku mori pjesë edhe kreu i PD Lulzim Basha, policia e shtetit ka nisur arrestimet.

Përveç disa banorëve, në polici është shoqëruar edhe ish deputeti demokrat Klevis Balliu.

Lajme te ngjashme