Home Aktualitet Meta takon “legjendën e Tironës” me një mesazh: Tri ditë para referendumit historik

Meta takon “legjendën e Tironës” me një mesazh: Tri ditë para referendumit historik

nga Editor

Presidenti Ilir Meta ka përcjellë një tjetër mesazh tre ditë nga zgjedhjet parlamentare të 25 Prillit.

Teksa ka publikuar një foto me z. Shik Stërmasi në Tiranë të cilin e quan legjendën e Tiranës dhe qëndrestarin e burgjeve të diktaturës, Meta thotë se jemi tre ditë nga referendumi historik.

“Në “Pazarin e Ri”, me Legjendën e Tironës dhe qëndrestarin e burgjeve të diktaturës, z.Shik Stërmasi, tre ditë përpara Referendumit historik”, shkruan Meta.

Lajme te ngjashme