Home Aktualitet Detaje të reja nga të shtënat me armë në Vlorë, qëllohet me breshëri ndaj lokalit të anëtarit të PD-së (EMRI)

Detaje të reja nga të shtënat me armë në Vlorë, qëllohet me breshëri ndaj lokalit të anëtarit të PD-së (EMRI)

nga Editor

Gjergji Nasi, antarë i Pd-dë.  Lokali i tij është përdorur si shtab për takimet e Partisë Demokratike.

Është qëlluar me breshëri në drejtim të lokalit. Personat që kanë qëlluar kanë qenë të maskuar.

Në momentin që është qëlluar në lokal ka qenë pronari dhe 2 të rinj të fshatit. Fatmirlsisht asnjëni lënduar.

Vijon…

Lajme te ngjashme